آموزش Writing آزمون PTE

 

آموزش PTE Writing

 

بخش دوم آزمون PTE با تست مهارت  Writing  متقاضی شروع می شود. Pearson برای تعیین سطح مهارت Writing شما 2 مدل سوال را با عناوین ذیل طراحی کرده است که در ادامه به تشریح و تمرین آنها خواهیم پرداخت.

 

Summarize Written Text

Write Essay

 

سوال نوع Summarize Written Text

همانطور که از نام سوال مشخص است. یک متن دارای 1 تا 3 پاراگراف در اختیار شما قرارخواهد گرفت و شما باید درمدت 10 دقیقه متن مورد نظر را بصورت خلاصه بنویسید. توجه داشته باشید که عناوین مهم متن یا Key Points باید حتما درخلاصه شما وجود داشته باشد و نکته دیگر اینکه خلاصه باید حتما در قالب یک جمله با تعداد 75 کلمه نوشته شود. شما باید در روز آزمون PTE به تعداد 3-2 مورد از اینگونه سوالات پاسخ دهید. برای کسب نمره +65 یا +79 حتما همین امروز برای آموزش PTE ثبت نام کنید.

 

(لطفا قبل از مشاهده فیلتر شکن را اجرا کنید)

مشاهده آموزش تصویری آزمون PTE – بخش Writing – سوال Summarize Written Text

 

 

سوال نوع Write Essay

اگر با آزمون آیلتس IELTS آشنایی داشته باشید این سوال دقیقا مثل رایتینگ آیلتس بخش Task 2 می باشد. یعنی شما باید در پاسخ به یک سوال عمومی مقاله ای با تعداد 300-200 کلمه بنویسید. شما در روز آزمون باید حداقل به 1 و حداکثر به 2 مورد از این سوالات پاسخ دهید. توجه داشته باشید که برخلاف آزمون آیلتس IELTS شما فقط برای نوشتم مقاله 20 دقیقه فرصت دارید. نگران نباشید ! خبر خوب اینکه شما می توانید در Writing از Template های موجود استفاده کنید. برای کسب نمره +65 یا +79 حتما همین امروز برای آموزش PTE ثبت نام کنید.

(لطفا قبل از مشاهده فیلتر شکن را اجرا کنید)

مشاهده آموزش تصویری آزمون PTE – بخش Writing – سوال Write Essay