توجه – توجه

جهت تهیه بسته آموزش رایتینگ آیلتس لطفا فقط به شماره موبایل 09125155402 در واتساپ پیغام بدهید. بدلیل اقامت در خارج از کشور امکان تماس فقط از طریق پیام در واتساپ میسر می باشد.

با یاد یگانه خالق هستی

سلام و عرض ادب خدمت تمامی متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس IELTS

من امیر مسعود خزاعی هستم دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی نرم افزار از دانشگاه لندن انگلستان University Of London و مدرس آیلتس IELTS با افتخار کسب نمره 8.5 و بیش از 10 سال سابقه تدریس آیلتس IELTS. دوستان من در حال حاضر دانشجوی دکتری هوش مصنوعی و ساکن ملبورن Melbourne استرالیا می باشم.

هدف من از تاسیس آکادمی آیلتس +7 – IELTS 7+ Academy و ابداع روش Hexagon تسهیل و سرعت بخشیدن در کسب نمره 7 و +7 در آزمون IELTS بصورت Self-Study و فارغ از زمان و مکان میباشد. محدودیت فرصت مطالعه و تمرین به دلیل مسایل کاری، تغییر سریع قوانین مهاجرتی و سخت گیری روز افزون دانشگاه های انگلیسی زبان تبدیل به مشکلی بزرگ برای متقاضیان مهاجرت و یا ادامه تحصیل شده است. از اینرو من و تمامی همکاران در آکادمی آیلتس +7 – IELTS 7+ Academy بر آن شدیم تا با استفاده از ابزار اینترنت این فرصت مساوی رادر اختیار تمامی متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس IELTS در سر تا سر دنیا قرار دهیم تا بدون نیاز به حضور فیزیکی سر کلاس درس و با تهیه ویدیوهای آموزشی در کمترین زمان ممکن بتوانند نمره مطلوب را کسب نمایند.

تفاوت عمده ویدیو های آموزشی ما با دیگران در نحوه نگرش نسبت به کسب نمره دلخواه میباشد. در اینجا من و همکاران کسب نمره 7 و +7 را به عنوان یک مشکل Problem فرض می کنیم و سپس سعی می کنیم تا راهکار Solution آن را بصورت منطقی تجزیه تحلیل کرده و کد نویسی کنیم. این نوآوری و خلاقیت سبب شده تا دیگر نیاز نباشد برای کسب نمره 7 و +7 زبان انگلیسی را مانند یک استاد زبان بدانید بلکه فقط تکنیک های مورد نیاز برای کسب نمره دلخواه را فرا خواهید گرفت و سپس با استفاده از یک الگوی تعاملی Interactive Template آن را پیاده سازی خواهید کرد.

من و تیم آکادمی آیلتس +7 – IELTS 7+ Academy سوگند یاد کردیم که تا کسب نمره دلخواه در کنارتان باشیم و موفقیت شما را موفقیت خود بدانیم.

موفق و پیروز باشید.