به زبان ساده Hexagon  روشی است نوین و خلاقانه برای کسب نمره 7 و +7 در رایتینگ آیلتس IELTS Writing در کمترین زمان ممکن.

همانگونه که میدانید کسب نمره 7 و +7 در رایتینگ آیلتس IELTS Writing کار بسیار دشواری است و اخیرا بسیاری از متقاضیان  آزمون آیلتس IELTS نمی توانند نمرات مذکور را کسب نمایند  و این موضوع سبب شده است تا آنها به دفعات برای کسب نمره مورد نظر هزینه های سنگینی را متحمل شوند و نهایتا نمره دلخواه بدست نیاید.

اهمیت این موضوع به حدی است که می تواند سرنوشت افراد و یا خانواده ها را تحت تاثیر خود قرار دهد لذا ابداع روشی نوین و کارآمد جهت کسب نمره دلخواه در کمترین زمان ممکن در دستور کار آکادمی آیلتس 7+ – IELTS 7+ Academy قرار گرفت.

Hexagon  حاصل 2 سال تجزیه تحلیل منطقی نحوه نوشتن رایتینگ 7 و +7 می باشد که در نهایت تبدیل به یک الگوی تعاملی Interactive Template شده که در روز امتحان توسط متقاضی پیاده سازی می شود. به زبان ساده تر Hexagon  یک روش است که ماهیت سیستمی دارد و توسط یکسری پارامتر ورودی برنامه ریزی شده و خروجی آن رایتینگی IELTS Writing  با نمره 7 و یا 7+ خواهد بود.

منظور از Template در تعریف Hexagon یک Template  ایستا (Static) نیست یعنی اینکه قرار باشد شما یک متن را بصورت کامل حفظ کنید و در روز امتحان آن را بنویسید زیرا این موضوع غیرقابل اجراست. از طرفی حفظ کردن چندین متن طولانی و اجرای آن برای مدل سوالات مختلف آیلتس رایتینگ IELTS Writing  بسیار دشوار است و از طرف دیگر اکثر Examiner های IELTS Writing ساختار تمامی Template های نمره آور را می شناسند و شما را محکوم به جریمه Memorized  خواهند کرد.

توجه : Hexagon یک تمپلیت Template آماده نیست که فقط بخواهید جاهای خالی آن را با Noun Phrase پر کنید. ما در این روش به شما آموزش می دهیم که چگونه با استفاده از یک چهارچوب استاندارد و یک الگوی تعاملی نمره 7 را به راحتی کسب نمایید.

Hexagon برای اخذ نمره 7 و یا +7 مجهز به یک الگوی تعاملی Interactive Template  شده است که بسته به نوع سوال امتحانی در روز امتحان توسط متقاضی ساخته و کنترل می شود. این الگو با در نظر گرفتن 4 معیار ارزیابی رایتینگ آیلتس IELTS Writing  یعنی Task Response, Coherence and Cohesion, Lexical Resource, Grammatical Range and Accuracy  به شما این امکان را می دهد تا هرگونه سوال را به راحتی و با مهارت لازم پاسخ دهید.

در Hexagon از انواع نو آوری ها و میانبر ها برای سهولت کسب نمره 7 و یا +7 درآزمون رایتینگ آیلتس IELTS Writing استفاده شده است به عنوان مثال شما می توانید با استفاده از “جنگ دوم جهانی” ، “موبایل و تبلت” و “کاهش بیکاری” نمره گرامر Grammatical Range And Accuracy را در آزمون رایتینگ آیلتس IELTS Writing هفت 7 بگیرید!

Hexagon نحوه ایده پردازی و پاسخ دهی به سوالات رایتینگ آیلتس IELTS Writing رابه شما آموزش می دهد همچنین 10 حوزه اطلاعاتی که اکثر سوالات آزمون از آن طرح میشود را در اختیار شما قرار خواهد داد. تکنیک فوق العاده کاربردی The Swap Ideas و همچنین روش ارزیابی و جلوگیری از Off-Topic نوشتن از جمله دیگر نو آوری هایی است که Hexagon در اختیار شما قرار میدهد. سهولت کار با این روش به گونه ای است که شما براحتی می توانید اصول و قواعد آن را فراگیرد و در کمترین زمان ممکن نمره 7 یا +7 را در رایتنگ آیلتس IELTS Writing دریافت نمایید.

نکته بسیار حائز اهمیت اینکه Hexagon  بصورت لحظه ای رایتینگ آیلتس IELTS Writing شما را کنترل می کند و همواره به شما میگوید که تا رسیدن به نمره 7 یا +7  چند قدم دیگر از لحاظ تکنیکی باید بردارید. این مهم به شدت فشار روانی روی افراد متقاضی شرکت در آزمون آیلتس IELTS  را کاهش داده و سبب افزایش بازدهی ایشان می گردد.

بسته های آموزشی Hexagon بسته به نوع انتخاب شده چندین نمونه رایتینگ آیلتس IELTS Writing را که توسط روش Hexagon نوشته شده و Examiner رسمی آیلتس IELTS به آنها نمره 7 و +7 داده است را در قالب ویدیو های آموزشی گام به گام در اختیار شما قرار می دهد. این موضوع سبب خواهد شد تا شما بتوانید سریعتر Hexagon را فرا گیرید و در کمترین زمان ممکن نمره رایتینگ آیلتس IELTS Writing را 7 یا +7 بگیرید.

در پایان مطمئن باشید که با خواست خداوند بزرگ و تهیه بسته آموزشی Hexagon حتما خواهید توانست نمره 7 و +7 در رایتینگ آیلتس IELTS Writing  کسب نمایید.

 

لطفا هرگونه سوال و یا ابهام در مورد دوره رایتینگ تضمینی را با آیدی تلگرام  IELTS_SEVEN_PLUS@ مطرح فرمایید.